ARGE

LT TARIM, hissedarlarına, sürdürülebilir ve tutarlı sermaye getirisi sunmak amacıyla büyüme potansiyeline sahip tarımsal değer zincirine dâhil tüm alanlara yatırım yapmaktadır.

GELİŞMİŞ TEKNOLOJİ

Mahsüller son teknolojinin kullanıldığı eleme sistemimizden geçerek yabancı maddelerden arındırılır ve kalibre edilir.

KALİTELİ ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ

Experlerimiz tarafından özenle seçilen, Ziraat Mühendislerimiz tarafından tavizsiz kalite kontrol sürecinden geçirilen ürünlerimiz yüz akımızdır.


PRODUCTS

NS PRIMI

AYÇİÇEĞİ

NS ATLANTI

AYÇİÇEĞİ

ST GONZALO

AYÇİÇEĞİ

ST TELMO

AYÇİÇEĞİ

NS 40 S

BUĞDAY (EKMEKLİK)

VIKTORIA

BUĞDAY (EKMEKLİK)

GUAPPO VST

BUĞDAY (EKMEKLİK)

TRAPEZIO

BUĞDAY (DURUM)


HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

LT Tarım, tarla bitkileri, yağlı tohumlar ve yem bitkilerinin araştırması, ithali, üretimi, satışı ve pazarlaması konularında faaliyet göstermektedir.


See More →

NEWS

TARIM SEKTÖRÜNDE ŞOKE EDEN SU İSRAFI

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Ziraat Fakültesi Tarımsal Yapılar ve Sulama Bölüm Başkanı

Süt Tozu İhracatına Destek

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, süt regülasyonu programının etkin devam

Manavgat'ta Tarla Günü Düzenlendi

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından 2014 yılında tıbbi ve aromatik

SERVICES

Yatırım Teşvikleri

Yeni yatırım yapan veya mevcut tesisine ilave makine-teçhizat almak isteyen firmalar, yatırım teşviklerden yararlanabilirler. Yeni teşvik yasası ile sanayici firmalar ; Yatırım Teşvik Belgesi almakla ithal veya yerli makinelerde gümrük vergisi ve KDV muafiyeti, vergi indirimi, sigorta primi işveren hissesi desteği, yatırım yeri tahsisi ve faiz desteği uygulamalarından faydalanabilirler. Yatırım teşvikleri sadece imalat yapan firmalara değil, turizm, eğitim, sağlık gibi hizmet üretimi yapan firmalara da verilmektedir.

Marka Tescil

rün ve Hizmetleriniz ile ilgili kötü niyetli kişi veya kuruluşların sizin elde ettiğiniz başarıyı kullanması, itibarınızdan istifade edip isminizi taklit etmesini önlemek için MARKA TESCİLİ ile kendinizi koruma altına alabilirsiniz. Marka tescili bir firmanın ticari faaliyetinin devamı için en önemli unsurlardandır.

Tarımsal Danışmanlık

Sözleşme imzaladığımız çiftçilerimizin ürünlerini ekim öncesinden hasadı yapılana kadar. Toprak işlemeden yabancı ot mücadelesine, karşılaşacağı her türlü hastalık ve zararlı ile mücadelede siz değerli çiftçilerimizin yaynında olmak ve sorunlarına çözüm bulmak için. Tarımsal danışmanlık hizmetimizi 2015 yılında da en iyi şekilde yapmaya devam ediyoruz.

İyi Tarım Uygulamaları

Çevre,insan ve hayvan sağlığına zarar vermeyen bir tarımsal üretimin yapılması ,doğal kaynakların korunması, tarımda izlenebilirlik ile sürdürebilirlik ile gıda güvenliğinin sağlanması amacıyla yapılan tarımsal üretim modeline iyi tarım denir.

Organik Tarım

Organik Tarım; üretimde kimyasal girdi kullanmadan, üretimden tüketime kadar her aşaması kontrollü ve sertifikalı tarımsal üretim biçimidir. Organik tarımın amacı; toprak ve su kaynakları ile havayı kirletmeden, çevre, bitki, insan ve hayvan sağlığını korumaktır.

© Copyright - LT TARIM - Dinamik Dizayn